ÚDRŽBA A PŘÍSLUŠENSTVÍ Udržujte bazén v kondici a předejdete problémům
volejte: (+420) 737 555 900       BazenyFM

ÚDRŽBA A PŘÍSLUŠENSTVÍ BAZÉNŮ | Frýdek-Místek | Ostrava

 


 

Filtry

Nabízíme odzkoušené plastové a laminátové filtrace s garancí až 10 let. Nejmodernější filtrační náplně včetně filtračníního skla pro dokonale čistou vodu ve Vašem bvazénu.

Čerpadla

Nabízíme spolehlivá cirkulační čerpadla vhodná pro slanovodní systémy. Nízkoenergetická čerpadla s úsporou až 85%. a nízkou hlučností 48 dB.

Komponenty

Nepostradatelnými prvky bazénu jsou Skimmer trysky, dnovky, schůdky, přepadové žlábky, průchodky, vzduchové masáže. 

 

Atrakce

Součástí bazénu mohou být fontány, chrliče, skákací prkna, vzduchové masáže nebo protiproudy s výkonem až 320 m3 /hod

Osvětlení

Romantické noční koupání Vám zajistí osvětlení v bazénu. Nabízíme podvodní i plovoucí osvětlení s LED pro výraznou úsporu energie s možností změny barev v RGB režimu.

Chemie

Automatické a poloutomatické dávkování udržuje průzračnou a čistou vodu ve Vašem bazénu. Navíc Vám ušetří čas s pravidelným měřením vody.

Zastřešení

Prodlužte si sezónu díky a ušetřete díky zastřešení bazénu. Dodáváme také rolety, pódia, solární fólie nebo plachty pro zimní období

Záruční a pozáruční servis

Odzimování, zazimování, poradenství a analýza problémových vod. Opravy tekoucích bazénu včetně tlakových zkoušek potrubí.

Čištění bazénu

Pro vysokou čistotu bazénu nabízíme poloautomatické a automatické vysavače dále pak i  hadice, kartáče, roboty, siťky. Dodáváme samočistící systémy VANTAGE, net´n´clean

 

Obklady a dlažba

Nejpoužívanější povrchy kolem bazénu je exotické dřevo, žula, mramor, pískovec nebo kvalitní betonová dlažba v přírodním dekoru.

Automatické ovládání

Zajišťuje automatický chod zařízení a filtračních jednotek. Nově lze jednotky ovládat přes mobilní telefon.

Propojovací materiál

Pro dokonalý chod bazénu
slouží technický materiál jako jsou: potrubí, trubky, hadice, také kolena, lepidla kohouty. Vše pro cirkulační rozvody bazénu.